Jak grać

  1. Zakup udziału w grze polega na prawidłowym wypełnieniu kuponu jednej z czterech gier przedstawionych Użytkownikowi do wyboru oraz jego opłaceniu. Każda z gier jest opisana w zakładce dla wybranej gry.
  2. Można wybrać jeden kupon do gry lub ich wielokrotność.
  3. Po właściwym zaznaczeniu na kuponie lub kuponach wybranych liczb, należy zaznaczyć kursorem „zapłać”, co powoduje przejście do wyboru sposobu zapłaty i jednocześnie zapisanie na „moim koncie” prawidłowo wypełnionych kuponów. Prawidłowo wypełnione kupony, które nie zostaną zapłacone, pozostają w zbiorze „kupony nieopłacone”. Opłacone kupony znajdują się w zbiorze „kupony aktywne”.
  4. Po losowaniu liczb stosownej gry, automatycznie zostają wybrane kupony z wygranymi, które znajdują się w zbiorze „wygrane”. O wygranych kuponach Użytkownik zostaje powiadomiony mailowo. Pozostałe kupony zostają zachowane w zbiorze „kupony nieaktywne”. Użytkownik może w dowolnej chwili usunąć kupony, uznane przez siebie za zbędne.
  5. Wartość wygranych kuponów zostaje automatycznie zapisana do salda „mojego konta”. Użytkownik może z salda swojego konta opłacać kolejne kupony lub zlecić wypłatę środków przez dyspozycję „zgłoś wypłatę środków”. Środki zostają przekazane na wskazany w rejestracji adres w ciągu 48 godzin dni roboczych po oficjalnym podaniu wyników losowania.
Życzymy wysokich wygranych!

Zapoznaj się z zasadami w grach dostępnych na LottoMiliony:

1. EuroMillions - zasady gry

2. La Primitiva - zasady gry

3. El Gordo - zasady gry

4. BonoLoto - zasady gry